Eski AK Parti Siirt İl Başkanı, Türkiye Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Merkez Birliği Genel Başkan Yardımcısı ve Siirt ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Ali İlbaş'ın oğlu Hakan İlbaş, görkemli bir düğünle dünya evine girdi.

Siirt Peri Masalı Düğün Salonu'nda hayatını Sema Gülmez ile birleştiren Ali İlbaş'ın oğlu Hakan Hakan İlbaş'ın düğününde binlerce davetli bir araya geldi. AK Parti Genel Başkan Danışmanı ve Siirt Milletvekili Yasin Aktay, Siirt Belediye Başkan Vekili Ceyhun Dilşad Taşkın, AK Parti İl Başkanı Fuat Özgür Çalapkulu, Kurtalan Belediye Başkanı Nevzat Karaatay, Pervari Belediye Başkanı Tayyar Özcan ve Şirvan Belediye Başkanı Necat Cellek'in nikah şahitliğini yaptığı düğünde, eski AK Parti Siirt İl Başkanı ve Milletvekili Adayı Ali İlbaş, konuklarla tek tek ilgilendi.

Ali İlbaş da bu mutlu günlerinde kendilerini yalnız bırakmayan siyasetçilere, iş adamlarına, kamu kurum ve sivil toplum kuruluşu temsilcilerine ve tüm davetlilere teşekkürü borç bildiklerini kaydetti.

Siirt ili Damızlık Koyun Keçi Yetiştiricileri Birliği ailesi olarak genç çifte ömür boyu mutluluklar dileriz.
 

YÖNETİM KURULU BAŞKANI

DUYURULAR